Gerdela për traktor

Shitet nga: mili 22 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Gërdela per Traktorë Fergusan,Rakovic dhe Ursus.

Qmimi 40€ per copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim