Goma me Bandash 16.9.30

Shitet nga: ibntefik 20 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shiten dy gomat me bandash 16.9.30. Te perdorura por ne gjendje te rregullt. Çmimi eshte sipas marveshjes. Kontakto ne kta numra. 045633358
044819975
Si dhe ne viber. +37744598536
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim