Grebuja mbledhse bari

Shitet nga: Xxx 28 Qer 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes grebujat me rrypa ne gjendje pune shume te mire te ardhura prej austrie me dimensione 2.40 cm shume praktike per pune dhe thuaj se jane te reja po i shese se nuk po me duhen vrejtje gerbujat shiten pa kardan te interesuarit mund te lajmrohen prej ores 08:00-22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim