Ju sigurojm cdo lloj te Dhembezorve

Shitet nga: sunaj 02 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Mund tju siguroj cdo lloj te dhembezorve pa mar parasysh mjetin dhe sendin per cfar ju duhet. Dhembezort duhet tmi sjellni te vjetrit brenda javes ju do ta keni te Riun gati.Dhembezoret mirren ne Hungari.Ky numer asht aktiv edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim