KOSE

Shitet nga: Tasim 21 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
shes kosen eshte e re dhe e paperdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim