Kosa te barit

Shitet nga: Kastriot 24 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes kosat e barit ne gjendje te rregulltme benzin shes dhe blej sms nuk kthej per me shume info: kontantoni ne nr. 049398317 ose 044398317 blej edhe me rrym ne gjende te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim