Kultivator 507 diesel komplet

Shitet nga: Taip 16 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Ka frezen, kosen dhe kosaqicen
Eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha pjeset shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim