Kultivator me frez

Shitet nga: kultivator 30 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shitet kultivatori dizel i ri kultivatori eshte importuar nga austria kultivatori ka dy shpejtesi dhe rikfrecin eshte i pa perdorur i mire per pune te arave

Opel passat golf audi mercedes bmw polo vectra citroen a1a2 a3 a4 a5 peguet renault ara banesa traktor sharon ford fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim