Makineri Ngarkuese per duj shum praktike

Shitet nga: Irfan 16 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes maqinen per ngarkimin e dujve eshte e ardhur nga zvicra funksionon shum mire dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim