Maqin per blurjen dhe shuklurje te misrit pak e ..

Shitet nga: privat 19 Shk 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
shes maqinin per blurjen dhe shuklurjen e misrit maqina po thuaj se e re shum pak e perdorne te interesuarit mund te lajmrohuni ne nr e telit 044 533180 jumirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim