Mulliri

Shitet nga: TT 17 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
shitet mulliri, eshte ne gjendje te rregullt dhe funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim