PLLUG

Shitet nga: ismet banushi 07 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shitet pllugu i Leskovcit.Pllugu eshte ne gjendje te rregullt me UM dhe DERRASA te reja.Pllugu mund edhe te nderrohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim