Pjese per kultivatora dhe kosa per kultivatora

Shitet nga: tasim 03 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes pjese te ndryshme per kultivatora dhe lloje te ndryshme te kosave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim