Pllugj

Shitet nga: Murat 16 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes plugjt shum te ruajtur ne gjendje te rregullt pune. Jane me 3 umi si dhe i hiqen mund te behen me 2 umi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim