Rimorkio ( Prekulic ) per traktor

Shitet nga: Irfan 23 Tet 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Prekulic e ardhur nga Ch eshte per ngarkese deri ne 6000 Kg frenat me dore dhe ne big mund te perdoret per gjitheqka ne bujqesi ka hapsire te mjaftueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim