Rimorkio per bartjen e kuajve dhe kafshve te tjera

Shitet nga: Irfan 16 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes rimorkion per bartjen e kuajve dhe kafshve te tjera rimorkio e ka vendin per dy kuaj apo kafsh te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim