Rimorkio-ram per dru

Shitet nga: Hasan 16 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shitet rami per dru eshte i fort dhe hyn ne qfar do vendi e nuk praptohet sepse eshtë i shkurt dhe i gjan arsyesja e shitjes eshte se skem pun per te rami eshte ne gjendje te rregullt ,ku ze me shum se 5 metra dru ,vet i kemi bajt . per me shum informata na kontaktoni ne nr. 044135225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim