Shitet ram i traktorit -prekulica

Shitet nga: rexhep Bajra 20 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
shitet rami i traktorit , eshte i hekurit siq po shihet ne foto , cevat i ka dypar dhe deri ne 6 metra dru ja kom ngarku vet , gomat i ka 17.5 me Ce .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim