Shtill 42 AV

Shitet nga: doni 16 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
shitet motor sharra STHIL 42 AV.. per prerje te drunjve
eshte shum pak iperdorur
ne gjermani ,,ketu nuk asht perdorur halo
Shpaten dhe zingjirt jan ta paperdorur [ te ri ]
ju garantojm Per origjinal
.eshte ky ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim