shesim dru bungu

Shitet nga: nasuf 21 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shesim dru me shumicw dhe pakice dru bungu
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim