shesim dru

Shitet nga: labi 25 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
shesim dru me shumice dhe me pakice , dru bungu qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim