TRAKTOR IMT 539

Shitet nga: Agim 06 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Viti i prodhimit:1996 dhe eshte ne gjendje shume të mire teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim