3 traktora fergusona imtt 539 ne gjendje te regul

Shitet nga: Nexhat 21 Maj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Shesim 3 fargusana ne gjendje te rregullt imt 539. 2 jan me kabin. 1 esht pa kabin si dhe kemi pjes malin lidhse pres polistrojk pllug 755 per rakovic rimorko e disa. Pjes te tjera traktrat bejm ndrr vetem me ndoje golf 4 dizel 044150446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim