Pershkrim

Shitet nga: Ardian 03 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Traktori eshte shume i mire e ka edhe rimorkion,pllugun dhe vllaqat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim