Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjete bujqesore

Shitet nga: Besi🚜🚜 30 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim