Taktori shum n gjendje tmir

Shitet nga: shefki 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shes Traktorin n gjendje shum t mir tpunes Traktori posedon Vllaqat dhe pllugjit traktori osht n gjendje shum tmir tpuneees ska nevoj me investu sen perveq se mi qit naft Gjindemi ne Fshatin Karaqeve t ulet n komunen e Kamenices ju mirpresim mob.044576177.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim