Motokultivator me kos dhe frez

Shitet nga: halimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
asht iri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim