Traktor

Shitet nga: telefoni 22 Shk 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
shitet traktori rakovica 65 viti 88 me dy rimirkio ne gjendje plotesisht te rregult.mund te bindeni vetem ateher kur e shihni dhe provoni.qmimi sipas marreveshjes.pronari i vetem nga fillimi.
NR.Tel.044743oo8.
jJu flm.per bleresit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim