Traktor Farguson 567

Shitet nga: Skender 01 Sht 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Shesim traktorin i cili eshte ne gjendje te rregullt dhe gati për tokën
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim