Traktor Me Plugji dhe Luge te Bores

Shitet nga: Bujar 24 Jan 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Shitet Traktori me Pllugji dhe Luge Te Bores ne gjendje perfekte dhe i sapo ardhur nga zvicrra CH
Nr.tel 044290836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim