Traktor same

Shitet nga: Faton 08 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Shes traktor same 4×4 ne gjendje perfekte traktori eshte 5 cilindra ka 100 kw traktori gjindet ne franc per ma shum informata na kontaktoni dhe ne viber ne te njejtin nr +330652037213 ne mundem tje ofrojm qfar do lloj traktori ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim