Traktorin bruher

Shitet nga: zeneli 27 Jan 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
shes traktorin bruher-gjerman ngjendje perfekte tdhanat jan kto:posedon
gumat e reja,posedon romin,librezen dhe osht i doganum,ika kater klipa etj ndrrim i mundshem me vetur..qmimi 3000euro me gjith rom-prokolic.per info 049 578 767 kam edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim