Zetor 4x4

Shitet nga: fisnik 21 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Traktori eshte shum i mir per pun ka 5 shpejtsi shum i ruajtur dhe gomat e reja nuk ka asnje defekt .
viber +37744211431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim