shes traktorn kompelt

Shitet nga: Privat 19 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
shitet traktori fargusan 539 IMT
viti prodhimit 1990
ore pune 900
shum pak i perdorur ne gjendje te mir
traktori shitiet kompel me prekulit vllaqa dhe plug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim