shiten traktorat dhe pjest e traktorave

Shitet nga: nexhat 21 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
shiten traktorat dhe pjest e traktorave gjendemi ne cernic i kemi 3 fargusana te gjith jan me kabjin imt 539 dhe disa pjes rimorko pres lidhse polistrojk etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim