u shit flm

Shitet nga: ilaz 20 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 650 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
shes traktorin IMT 560 me te gjitha paisjet :
- rimorkio
- pllug
- freza
- vllaqa

traktori eshte me kabin, ne gjendje shum te mir pa asnje defeket dhe eshte shum i ruajtun si traktori ashtu edhe paisjet, mund te vini ta provoni qdo dit prej ores 9:00 deri 15:00, per ma shum info ju lutem kontaktoni ne keta numra.
Qmimi 4650€ me te gjitha paisjet
044 244 622 ose
+ 377 44 724 454 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim