zmaj 133 john dere 342

Shitet nga: miki klokot 16 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Shitja dy kombinon Dragon 133 është një në vitin 1984 dhe një tjetër në vitin 1989 në gjendje të përsosur çdo kontrolle të mundshme dhe shitjen shtyn John Deere 342 importuar nga ispravna.masine markës franceze të vendosura në Kllokot spa nena Naila.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim