Imbisi per autokampinga

Shitet nga: ganiu 11 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
urgjent shes imbisin me qmim te volitshum imbisi esht i pershtatshum per vende turistike nepr kampinge per sitjen edynerve dhe hamburgerve dhe pijev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim