Kamp Shtepiz

Shitet nga: Fatlum 10 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
Shes kamp shtepizen ne gjendje te rregullt fizike . Posedon rrym, ujë, enlares, shporet, frigorifer, klim, nxemje si dhe plinin e ka te instaluar.
Rryma mund te perdoret ne 2 versione 12V me akumulator dhe 220V me energji Alternative.
Poashtu posedon nje dhom te fjetjes, dhomen e ndejes, banjon si dhe Shatorin e perparem bashkangjites qe sherben si terac apo zgjerim i vendit te ndejes.
Madhesia e kamp shpezises eshte 5m-2m.
Kamp shtepiza eshte e llojit rimorkio (Qe terhiqet nga mjeti tjeter).
Poashtu bej ndrrim edhe me kombi VW. Kombi duhet te jet ne gjendje te rregullt mekanike dhe fizike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim