shitet imbis kamioni

Shitet nga: ganiu 03 Sht 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
shitet immis kamioni fawe lt kamioni asht ipaisun me dy vitrina dhe nji frigorifer hermetik 410 litrav per pije ka ujon mrena skaren dhe aparatin per makiato te intersuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu qmimi 4000 mi ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim