VW LT 45 rks 2,4 d

Shitet nga: elteja 03 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   690 EUR

Komuna: Gjilan
lt asht i qlajmrum ,pa denim, e shesim ne tersi apo edhe pjes pjes, veq motorin 300 e
kemi edhe lt 28 b. viti 96
lt 45 kamionet d. i qlajmrum, si dhe kemi pjes per te gjitha lt, prej 86-96

tel.+vib. 044 305 498
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim