.ford courier,fiesta, expres, kango , pjes

Shitet nga: pikap 05 Jan 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kemi pjes per pikapa-
ford corier , kemi ford fiesta model 1.2.3, benzin dhe dizel
reno expres,.
kango
kemi trapa te mram per keta pikapa, si dhe bajm rregullimin e trapav te mram

tel.+viber 044 305 498
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim