Audi 80 cc 4here4 per pjese

Shitet nga: besnik 27 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
shes pjes per audi 80 cc verejtje ndrrusi i shpejtesise dhe diferenciali eshte shitur. eshte si kjo ne foto qesi modeli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim