Audi kuatro 4x4 per pjes

Shitet nga: besnik 27 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
qeky tip i audis eshte si qekjo ne foto shes pjes per audi kuatro 4here4 audi 80cc viti 86 veetem per pjes ndrrusin dhe diferencialin e kam shite. motori 1.6 benzin i mire dhe pjes tjera ngjyre e hirit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim