BEJM SERVISIN E VETURAVE TEK AUTO SERVISI,, KUJT..

Shitet nga: kujta 15 Qer 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
BEJME SERVISIN E VETURAVE TE GJITHA LLOJEVE GJERMANE ,FRANCEZE,,,

ME QMIM TE VOLITSHEM


PO ASHTU POSEDOJM VAJRA TE LLOJEVE TE NDRYSHEM

DHE PJESE TE REJA DHE TE VJETRA

GJENDEMI NE MES AUTO PJESES BEKA DHE GROTEX RRUGEN E FERIZAJIT

( 50 metra prej rruges kryesore ne te majt )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim