Bandash te vetures

Shitet nga: Arsim Kastrati Cima Kastrati 10 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
jane ne shitje bandashe te vetures per gollf dhe audi me pes(5) vrima jane ne gjendje shum te rregullt
me dimenzione 16-qe posedoj 5 cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim