shitet kamioni

Shitet nga: zahir 27 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet kamioni dhe eshet e qlajmruar qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim