Biqikleta te ndryshme te ardhura nga zvicerra

Shitet nga: Hasan 16 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim biqikleta me qmime speciale te po sa ardhura nga zvicera kemi lloje te ndryshme biqikletash gjitha jan ne gjendje super te mira per me shum info Qmimet Nr.1. 175€ Nr.2. 180€ Nr.3. 90€ Nr.4. 370€ Nr.5. 170€ Nr.6. 180€ Kemi dhe shum biqikleta te ndryshme 044 133 446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim