Shes skuter

Shitet nga: Fahredin 18 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Hamachi
Modeli: 50cc
Shes skuterin kymco ne gjendje te mir i ardhur nga CH i duganuar. Mundesi ndrrimi pula katuni dhe qura mund te na kontaktoni edhe ne viber numri +377-45-50-70-71
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim