Motociklet Peugeot 50cc

Shitet nga: Isak 12 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Shes motocikleta peugeot shum shum i mir maqinen e ka te ardhur nga zvicrra eshte shum i shpejt deri ne 60KM/H ftohjen e maqines e ben ne levizje dhe kur eshte i ndalur per ma shum kontaktoni
044-125547 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim